Opinie klientów
Co mówią nasi pacjenci o Bochmed?
Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo zaangażowany fizjoterapeuta. Skuteczna terapia.
Magda
★★★★★
Terapia bolesna, ale skutecznie zmniejszająca przewlekły ból w plecach - polecam :)
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
★★★★★
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Patrycja
★★★★★
Profesjonalne podejście, z każdą wizytą następuje poprawa.
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
JK
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Opinia umieszczona na profilu w portalu Znany Lekarz
Wszystko idealnie, 2 spotkania w tydzień i kontuzja (kręcz szyji) wyleczona.
Przyszłam do gabinetu z bólem o bardzo dużym nasileniu. Po pierwszym spotkaniu ewidentna ulga, po kolejnym nie było już śladu po kontuzji.
Bardzo skuteczny fizjoterapeuta, polecam. Pójdę znowu nawet z drobniejszymi problemami.
Bardzo polecam. Igłowanie blizny w wykonaniu Pani Wiktorii to czysta przyjemność. Polecam. Blizna z wizyty na wizytę coraz mniej widoczna..
Pani Wiktoria konkretnie wyjaśniła na czym polega problem, przeprowadziła terapię i dała ćwiczenia. Przyjemna atmosfera podczas wizyty, polecam!
Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapii! W miesiąc mój problem z bólem w biodrze po treningu siłowym zniknął dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom i masażowi. Pani Wiktoria ma dużą wiedzę, jest bardzo empatyczna i profesjonalna. Bardzo polecam! :)
Bardzo polecam panią Wiktorię. Na początku bardzo szczegółowy wywiad i badanie. Indywidualnie dobrane metody terapii i ćwiczenia przynoszą poprawę. Poza tym w gabinecie panuje przyjemna atmosfera, a pani Wiktoria to przesympatyczna osoba.
Przyszedłem z problemem odcinka lędźwiowego i już po pierwszej wizycie odczułem sporą ulgę. Zaufałem jej i to był strzał w 10kę. W niespełna 2 tygodnie i 3 wizyty umożliwiła mi żebym mógł pobiec w górach na 30 km. Jestem już po biegu i nic mi nie jest, czuję się świetnie. Polecam w 100%
Pani Wiktoria pomogła pozbyć się dyskomfortu w miłej i fachowej atmosferze.
Aleksandra
Mikołaj
Barbara
Jan
Mateusz
Marta
Kasia
Kontakt
Telefon
kontakt@bochmed.pl
+48 668 702 844
© 2025. All rights reserved.
